High One
HIGH ONE HI2416HD-EL HD-Ready LED TV
27.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Piaci ár: | 33900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | csomagolássérült |
HIGH ONE HI2403HD HD Ready LED TV
29.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Piaci ár: | 34900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | csomagolássérült |
HIGH ONE HI2414 HD Ready LED TV
29.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Piaci ár: | 42900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | szépséghibás |
HIGH ONE HI2416HD HD Ready LED TV
25.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Piaci ár: | 54900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | szépséghibás |

