Leírás
HIGH ONE HI2414-EL TV főbb jellemzői
- LED háttérvilágítású LCD TV
- Átló: 60 cm (24")
- HD TV : 1366 x 768
- Simaság: 50/60Hz panel
- 2.0 audiorendszer 10 W RMS teljesítménnyel
- Tuner: DTT • Műhold • Kábel
- Multimédiás TV : Médialejátszó • Felvevő Timeshift funkcióval
- Energiaosztály: E
LCD-összehasonlítás* A HIGH ONE HI2414-EL - 60 cm műszaki adatai
A HIGH ONE HI2414-EL TV bemutatása:
Megnevezés: HIGH ONE HI2414-EL (HI2414EL)
Megjelenés dátuma (kb.): 2022
TV panel műszaki adatai:
Formátum / Szabvány:
HD TV: Digitális bemenet HDCP + 16:9 + YUV + 720 sor + 720p/1080i + MPEG4 HD tuner.
Lap: TFT
Háttérvilágítás: LED (LCD LED)
Képarány: 16:9
Átlós: 60 cm (24")
Meghatározás: 1366 x 768 @ 60 Hz
audio/video jellemzői:
Videó / Képek:
Mozgásfeldolgozás:
Képek/Panel: 50/60Hz
Hang:
Hangteljesítmény:
Rendszer: 2.0
Összesen: 10 watt RMS
Teljesítményelosztás: 2 x 5 Watt RMS
TV-tuner jellemzői:
Digitális TV-tuner: 1 integrált digitális tuner, amely kompatibilis az MPEG2 és MPEG4 (SD és HD streamek ), valamint a HEVC /H.265 formátumokkal
Digitális földfelszíni televízió (DTT) tuner:Digitális földfelszíni televízió (DVB-T és DVB-T2) tuner .
Műholdvevő: SAT demodulátor (DVB-S és DVB-S2 / digitális tuner műholdas vételhez)
Kábel tuner: Kábeldemodulátor (DVB-C / digitális tuner kábeles vételhez)
Digitális videórögzítő ( PVR ): Felvétel külső adattárolóra (USB-n keresztül) Timeshift
funkció (lehetővé teszi az élő TV-adás "szüneteltetését" és későbbi folytatását)
Megjegyzés: csak egy tuner van jelen, felvétel közben nem lehet másik csatornát nézni.
multimédia átjáró
Források: USB-port
Videóformátumok: Videókompatibilis, de a formátumok nem ismertek.
Hangformátumok: Hanggal kompatibilis, de a formátumok nem ismertek.
Kép / Formátumok: Képekkel/fényképekkel kompatibilis, de a formátumok nem ismertek.
csatlakoztathatósága:
HDMI (x3)
TV-antenna (x2)
Integrált kártyaolvasó: PCMCIA , CI+ kompatibilis
beállításai, méretei és súlya:
Teljes méretek: 377 x 551 x 180 mm (Ma x Szé x Mé)
Teljes súly: 3,01 kg
Csomagolt méretek: 375 x 602 x 105 mm (Ma x Szé x Mé)
Falra szerelhető tartóval kompatibilis: Igen
tápellátása és fogyasztása:
Energiaosztály: E
Fő tápegység: 100-240 V, 50/60 Hz (belső)
Egyéb információk:
Keret / Szín: Fekete
Bázis: Fekete
Paraméterek
| Felbontás | 1366 x 768 pixel (HD Ready) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (10W) |
| HDR | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Smart | Nem |
| Magasság: | 37,7 cm |
| Szélesség: | 55,1 cm |
| Mélység | 18 cm |
| Magasság (talppal) | 37,7 cm |
| Szélesség (talppal) | 55,1 cm |
| Mélység (talppal) | 18 cm |
