Leírás
Részletes termékleírás
Televízió High One HI2416HD-EL / LED / 24" (61 cm) / fekete
A kompakt és könnyű High One HI2416HD-EL TV ideális választás garzonlakásba, nyaralóba vagy hotelszobába. 24"-os (vagy 61 cm-es ) képátlójával és mindössze 3 kg súlyával könnyedén hordozható, vagy kisebb polcra vagy komódra helyezhető. Kompakt méretei ellenére kiváló minőségű képet kínál. A TV fogadja a DVB-T/T2/C/S/S2 jeleket , így nem kell set-top boxot vásárolnod kedvenc TV-állomásaid vételéhez. Az oldalán három HDMI- csatlakozót és egy USB- portot találsz , így könnyedén csatlakoztathatsz külső lemezt, pendrive-ot, Blu-ray-lejátszót és más elektronikus eszközöket ahhoz a TV-hez, amelyről audiovizuális tartalmat szeretnél lejátszani.
Jellemzők
- LED technológia a valósághű képért minden szögből
- Külső eszközök csatlakoztatásának lehetősége HDMI és USB portokon keresztül
- Kompakt kialakításának köszönhetően ideális választás még kisebb helyiségekbe is
- DVB-T/T2/C/S/S2 jelek vétele set-top box nélkül is
Ideális kisebb helyiségekbe
A tévét a mellékelt állványon hagyhatod, vagy a VESA tartó segítségével a falra is akaszthatod . Nagyon könnyű és vékony. 24 hüvelykes átlójával kiváló minőségű, részletgazdag képet nyújt, ugyanakkor kompakt méreteinek köszönhetően akár egy stúdiólakásban vagy egy nyaralóban is használható.
Paraméterek
- tv
- Képernyőméret 24" (61 cm)
- LED kijelző technológia
- Kijelző felbontása HD 1366 x 768 képpont
- 16:9 képarány
- Kontrasztarány 1 000 000:1
- Panelfrekvencia 50 Hz
- DVB-T/T2/C/S/S2
- Hangszóró teljesítménye 6W
- Energiafogyasztás 1000 üzemóránként 18 kWh
- 3 HDMI port
- 1 USB 2.0 port
- PVR, CI+
- E energiaosztály
- Szín fekete
- Termék méretei (Sz x Ma x Mé) 55,1 x 37,7 x 7 cm
- Termék súlya 3 kg
- Csomag súlya kb. 4,1 kg
Paraméterek
| Felbontás | 1366 x 768 pixel (HD Ready) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (6W) |
| HDR | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Smart | Nem |
| Magasság: | 37,7 cm |
| Szélesség: | 55,1 cm |
| Mélység | 7 cm |
