Leírás
A HIGH ONE HI2403HD TV főbb jellemzői
TV tápegység. Alacsony feszültség
LED háttérvilágítású LCD TV
Átló: 59 cm (23")
HD TV: 1366 x 768
Simaság: 50/60Hz panel
2.0 audiorendszer 6 W RMS teljesítménnyel
Tuner: DTT • Kábel
Multimédiás TV : Médialejátszó • Felvevő
Energiaosztály: A
A HIGH ONE HI2403HD TV bemutatása
Megnevezés:HIGH ONE HI2403HD
Megjelenés dátuma (kb.):2020.
TV panel műszaki adatai
Formátum / Szabvány:HD : 1366x768 felbontás
Lap:TFT
Háttérvilágítás:LED (LCD LED)
Képarány:16:9
Átlós:59 cm (23")
Meghatározás:1366 x 768 @ 60 Hz
Kontrasztarány:600:1 (tipikus)
audio/video jellemzői:
Videó / Képek:
Mozgásfeldolgozás:
Képek/Panel: 50/60Hz
További információk a mozgásvezérlő technológiáról
Hang:
Hangteljesítmény:
Rendszer: 2.0
Összesen: 6 watt RMS
Teljesítményelosztás: 2 x 3 Watt RMS
TV-tuner jellemzői:
Digitális TV-tuner: 1 integrált digitális tuner, amely kompatibilis az MPEG2 és MPEG4 formátumokkal (SD és HD streamek )
Digitális földfelszíni televízió (DTT) tuner: Digitális földfelszíni televízió (DVB-T) tuner.
Kábel tuner:Kábeldemodulátor (DVB-C / digitális tuner kábeles vételhez)
Digitális videórögzítő ( PVR ):Felvétel külső adattárolóra (USB-n keresztül)
Megjegyzés: csak egy tuner van jelen, felvétel közben nem lehet másik csatornát nézni.
multimédia átjáró
Források:
USB-port
Videóformátumok:Videókompatibilis, de a formátumok nem ismertek.
Hangformátumok:Hanggal kompatibilis, de a formátumok nem ismertek.
Kép / Formátumok:Képekkel/fényképekkel kompatibilis, de a formátumok nem ismertek.
TV-kapcsolat
Videós bejegyzések:
HDMI (x1)
További bejegyzések:
TV-antenna (x1)
Hangkimenetek:
Sztereó fejhallgató (x1)
USB-csatlakozók:
USB 2.0 (A típus)
méretei és súlya:
Teljes méretek: 378 x 555,7 x 165 mm (Ma x Szé x Mé)
Teljes súly: 3,87 kg
Csomagolt méretek: 398 x 621 x 100 mm (Ma x Szé x Mé)
Csomagolt súly: 4,70 kg
Falra szerelhető tartóval kompatibilis: Igen
tápellátása és fogyasztása:
Energiaosztály (2020-ig): A
Hosszú távú fogyasztás: 32 kWh/év (módszer 2020-ig)
Normál fogyasztás: 42 watt
Készenléti energiafogyasztás: 0,5 Watt *
Alacsony feszültségű tápegység: Igen (hasznos lakókocsival való utazáshoz)
Egyéb információk:
Keret / Szín:Fekete
Bázis: Fekete
Paraméterek
| Felbontás | 1366 x 768 pixel (HD Ready) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (10W) |
| HDR | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Smart | Nem |
| Magasság: | 37,8 cm |
| Szélesség: | 55,5 cm |
| Mélység | 16,5 cm |
| Magasság | 37,8 cm |
| Szélesség | 55,6 cm |
| Mélység | 16,5 cm |
