Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1200f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 158 kWh / év |
| Vízfogyasztás | 10340 Liter / év |
| Mosás közbeni zajszínt | 60 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 78 dB |
| Méretek: | 90 cm x 40 cm x 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
