Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 73 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 48 Liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 62 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 73 dB |
| Különleges jellemzők | Gyerekzár, Dobtisztítás, Gyors mosás |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 46.5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
