Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 116 kWh / év |
| Vízfogyasztás | 8100 Liter / év |
| Mosás közbeni zajszínt | 49 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 73 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 68 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
