Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 11 kg |
| Energiafogyasztás | 53 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 54 liter/ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 72 dB |
| Különleges jellemzők | Digitális inverteres motor, AI Ecobubble, AI Wash, AI Control, Super Speed 59 |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
