Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1200f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 137 kWh / év |
| Vízfogyasztás | 9900 Liter / év |
| Mosás közbeni zajszínt | 57 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 72 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
