Leírás
- Kondenzáció
- Hőszivattyú: Igen
- Terhelhetőség: 8 kg
- Készülék színe: fehér
- Ajtópánt: Jobbra
- Vezérlők: LCD, gombok
- Zajszint: 62 dB(A) re 1 pW
- Energiahatékonysági osztály: A+++
- Kondenzációs hatékonysági osztály: B
- Egység méretei: 842 x 598 x 599 mm
- Mélység nyitott ajtóval (90°): 1.086 mm
- Űrtartalom: 112 l
- Magasság beállítása max.: 15 mm
- Nettó súly: 55.282 kg
- A csatlakozókábel hossza: 145 cm
Paraméterek
| Szárítás közbeni zajszint | 62 dB |
| Szárítás működési elve | Hőszivattyús |
| Szárítási kapacitás | 8 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Energiafogyasztás | 176 kWh / év |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 61 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
