Paraméterek
| Szárítás működési elve | Kondenzációs |
| Szárítási kapacitás | 6 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 307 kWh / év |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 75 dB |
| Méretek: | 85 cm x 59,5 cm x 53 cm |
| Energiafogyasztás | 307 kWh / 100 ciklus(mosás+szárítás), 55 kWh / 100 ciklus(csak mosás) |
| Vízfogyasztás | 65 liter / ciklus(mosás+szárítás), 48 liter / ciklus(csak mosás) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
