Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1000f/p |
| Kapacitás: | 6 kg |
| Energiafogyasztás | 152 kWh / év |
| Vízfogyasztás | 8799 liter / év |
| Mosás közbeni zajszínt | 61 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 77 dB |
| Méretek: | 84 cm x 60 cm x 41,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
