Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Energiafogyasztás | 64 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 41 liter/ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 56 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 69 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 59 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
