Leírás
Termékleírás
Típus: Szabadonálló
Szín: Fehér
Energiahatékonyság : A
Energiafogyasztás /100 ciklus (kWh): 44 kWh
Zajszint (dB): 52-70 dB
Vízfogyasztás ciklusonként: 39 Liter
Mosási kapacitás (kg): 7 kg
Centrifuga fordulat: 1400 fordulat/perc
Mosási programok: 15 program
Magasság: 84 cm
Szélesség: 60 cm
Mélység: 59 cm
Súly: 74 kg
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Vízfogyasztás | 39 Liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 52 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 70 dB |
| Méretek: | 84 cm x 60 cm x 59 cm |
| Energiafogyasztás | 44 kWh / 100 ciklus |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
