Paraméterek
| Szárítás működési elve | Kondenzációs |
| Szárítási kapacitás | 7 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1600f/p |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 80 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 61 cm |
| Energiaosztály | E (mosás-szárítás egyben), B (csak mosás) |
| Energiafogyasztás | 414 kWh / 100 ciklus (mosás-szárítás egyben), 59 kWh / 100 ciklus (csak mosás) |
| Vízfogyasztás | 66 Liter / ciklus (mosás-szárítás egyben), 52 Liter (csak mosás) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
