Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1000f/p |
| Kapacitás: | 5 kg |
| Energiafogyasztás | 60 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 41 liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 59 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 76 dB |
| Méretek: | 84,5 cm x 59,7 cm x 49,7 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
