Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1100f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 214 kWh / év |
| Vízfogyasztás | 11000 Liter / év |
| Mosás közbeni zajszínt | 59 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 77 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
