Paraméterek
| Szárítás közbeni zajszint | 69 dB |
| Szárítás működési elve | Kondenzációs |
| Szárítási kapacitás | 6 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Energiafogyasztás | 1224 kWh / év (mosás és szárítás), 206 kWh / év (csak mosás) |
| Vízfogyasztás | 12200 Liter / év (mosás és szárítás), 7400 Liter / év (csak mosás) |
| Mosás közbeni zajszínt | 55 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 77 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
