Paraméterek
| Szárítás működési elve | Kondenzációs |
| Szárítási kapacitás | 6 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Energiafogyasztás | 377 kWh / 100 ciklus (mosás és szárítás), 57 kWh / 100 ciklus (csak mosás) |
| Vízfogyasztás | 90 liter / ciklus (szárítással), 50 liter / ciklus (csak mosás) |
| Mosás közbeni zajszínt | 54 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 72 dB |
| Különleges jellemzők | MI Vezérlés, Eco Bubble™ technológia, Smart Things, Gyerekzár, Dobtisztítás+, Beépített WiFi, SmartThings App Támogatás |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
