Paraméterek
| Szárítás működési elve | Kondenzációs |
| Szárítási kapacitás | 5 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 326 kWh / 100 ciklus (mosás és szárítás), 63 kWh / 100 ciklus (csak mosás) |
| Vízfogyasztás | 80 Liter / ciklus (mosás és szárítás), 48 Liter / ciklus (csak mosás) |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 72 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
