Paraméterek
| Szárítás működési elve | Kondenzációs |
| Szárítási kapacitás | 6 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 1088 kWh / év (mosás és szárítás), 208 kWh / év (csak mosás) |
| Vízfogyasztás | 17600 Liter / év (mosás és szárítás), 9600 Liter / év (csak mosás) |
| Mosás közbeni zajszínt | 54 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 73 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
