Paraméterek
| Szárítás közbeni zajszint | 61 dB |
| Szárítás működési elve | Kondenzációs |
| Szárítási kapacitás | 6 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Energiafogyasztás | 377 kWh / 100 ciklus (mosás és szárítás), 52 kWh / 100 ciklus (csak mosás) |
| Vízfogyasztás | 90 Liter / ciklus (mosás és szárítás), 53 Liter / ciklus (csak mosás) |
| Mosás közbeni zajszínt | 52 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 72 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 65 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
