Paraméterek
| Szárítás működési elve | Kondenzációs |
| Szárítási kapacitás | 6 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Energiafogyasztás | 570 kWh / 100 ciklus (szárítással), 110 kWh / 100 ciklus (csak mosás) |
| Vízfogyasztás | 11000 liter / év |
| Mosás közbeni zajszínt | 49 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 71 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
