Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 0.84 kWh/ciklus |
| Vízfogyasztás | 45 liter/ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 53 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 76 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 54.5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
