Paraméterek
| Szárítás működési elve | Kondenzációs |
| Szárítási kapacitás | 6 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 11 kg |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 71 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 62 cm |
| Energiafogyasztás | 48 kWh / 100 ciklus(csak mosás), 308 kWh / 100 ciklus(mosás+szárítás) |
| Vízfogyasztás | 54 liter / ciklus(csak mosás), 90 liter / ciklus(mosás+szárítás) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
