Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1200f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 0,49 kWh / ciklus |
| Vízfogyasztás | 44 liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 53 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 76 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 46.5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
