Paraméterek
| Felbontás | 1366 x 768 pixel (HD Ready) |
| HDR | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Smart | Nem |
| Méretek állvánnyal | (Szé)55,1 x (Mé)18 x (Ma)36,5 mm |
| Hangteljesítmény | 2.0 Ch (6W) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
