Paraméterek
| Applikáció | Nincs |
| Automamtikus dokkolás | Nem |
| Kábelhossz | 6m |
| Mop funkció | Nincs |
| Mosható szűrő | Igen |
| Portartály űrtartalma | 1,5 Liter |
| Szűrő típúsa | Kimeneti szűrő, Elő-motor szűrő |
| Teljesítmény szabályzó | FIX |
| Töltőállomás | Nincs |
| Teljesítmény: | 700 W |
| Maximális szívóteljesítmény | 180 W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.