Leírás
Részletek
| További előnyök | Akkumulátor (cserélhető) Zsák nélküli ciklon technológia Csereakkumulátor Cikkszám. 44910236 Csere törlőkendők cikksz. 15107216 Fali konzol rögzítési anyaga Könnyű vezeték nélküli porszívózás a gyors használat érdekében. Fali tartó tároló funkcióval |
| A porgyűjtő típusa | zacskó nélküli |
| Tárolási lehetőségek | Fali tartó |
| A tartozékok tárolásának típusa | A fali konzolra rögzíthető |
| Kivehető alkatrészek | kézi porszívó |
| Szín | piros/szürke |
| Ház anyaga | műanyag |
| Szívócső anyaga | fém |
| Szélesség | 25 cm |
| mélység | 23 cm |
| Magasság | 120 cm |
| Súly | 2,5 kg |
| Teljesítmény | 350W |
| Portartály kapacitása | 0,5L |
| WEEE reg. HU | 28144017 |
| A tápegység típusa | Akkumulátor (cserélhető) |
| Az elemek száma | 1 db |
| Akkumulátor/újratölthető akkumulátor technológia | Lítium-ion (Li-ion) |
| Az akkumulátor gyártójának neve | T-DC38G |
| Az akkumulátor kapacitása | 2000 mAh |
| Az akkumulátor teljesítménye | 21,6V |
| Maximális akkumulátor-élettartam | 29 perc |
| Teljes töltés időtartama (kb.) | 5,5 óra |
| Akkumulátor feszültség | 21,6V |
| Szűrőrendszer | Higiéniai szűrő |
| Portartály funkciók | Gombnyomással üríthető, automatikus pozicionálás töltésjelzővel |
| Nyelvű kezelési/összeszerelési útmutató | német (DE) angol (EN) |
| Szűrési javaslat (cikkszám) | 25932449 |
| Akkumulátor ajánlás (cikkszám) | T-DC38P -Cikk. 44910236, 86676432, 98556924 |
| Tartozékok mellékelve | 2× tiplik 2× csavar Akkutöltő Padló Puha kefe (turbókefe) Padlófúvóka (turbókefe) Részecskés Bútorfúvóka Fali konzol Víztartály felmosóval Hajlítható szívócső |
Fontos információk
- Veszélyes áruk visszaküldése
- Ártalmatlanítási információk
- Kezelési útmutató (PDF)
Paraméterek
| Portartály űrtartalma | 0,5 liter |
| Szűrő típúsa | HEPA szűrő |
| Teljesítmény: | 120 Watt |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.