Leírás
Samsung UE70RU7092U
A Samsung UE70RU7092U TV LED technológiás modell, 177,8 cm-es képernyőátló, 3840 x 2160 pixel képernyőfelbontás, 3 HDMI port Blu-ray lejátszó, DVD, játékkonzol stb. csatlakoztatásához, 2 USB port külső merevlemez, Chromecast, Bluetooth-vevő stb. csatlakoztatásához, Ethernet-porthoz kábeles internetkapcsolathoz, Wi-Fi-n keresztüli internetkapcsolathoz, Tizen operációs rendszerhez, az alább felsorolt többi funkción kívül.
Megjelenés dátuma: 2020-05-06.
Család: 7. sorozat
| Márka | Samsung |
| Modell | UE70RU7092U |
| HDMI portok | 3 |
| USB támogatja | Igen |
| Ethernet aljzatok | Igen |
| USB portok | 2 |
| Ultra vékony TV | Nem |
| típus | VEZETTE |
| Íves TV | Nem |
| Méret átlós | 177,8 |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| Szín | Fekete |
| Teljes hangszóró kimenet | 20 |
| Okos TV | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Miracast képernyőtükrözés támogatása | Igen |
| Feszültségigény | 220-240 |
| Energiafogyasztás készenléti állapot | 0.5 |
| Operációs rendszer | Tizen |
| Rövid leírás | Samsung Series 7 UE70RU7092U, 177,8 cm (70"), 3840 x 2160 pixel, LED, Smart TV, Wi-Fi, fekete |
| Hosszú leírás | Samsung Series 7 UE70RU7092U. Kijelző átlója: 177,8 cm (70"), Kijelző felbontása: 3840 x 2160 pixel, HD típusa: 4K Ultra HD, Kijelző technológia: LED, Képernyő alakja: Lapos. Smart TV. Mozgás interpolációs technológia: PQI (Picture Quality Index) 1400. Digitális jelformátum rendszer: DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 Wi-Fi, Ethernet LAN Termék színe: Fekete |
| Család: | 7. sorozat |
| Kézi távirányító: | Igen |
| Kiállítás | |
|---|---|
| Mozgás interpolációs technológia: | PQI (Picture Quality Index) 1400 |
| Kijelző átlója: | 177,8 cm (70 hüvelyk) |
| Kijelző átlója (metrika): | 176 cm |
| Kijelző technológia: | VEZETTE |
| Dinamikus kontrasztarány marketingnév: | Mega Kontraszt |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 pixel |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| HD típus: | 4K Ultra HD ( 4K Ultra HD felbontású tévék ) |
| Hang | |
| Beépített mélynyomó: | Nem |
| Audio dekódolási technológiák: | Dolby Digital Plus |
| Audio dekóderek: | Dolby Digital |
| RMS névleges teljesítmény: | 20 W |
| Több szoba: | Igen |
| Multiroom audio technológia: | Samsung Multiroom Link |
| TV tuner | |
| Automatikus csatornakeresés: | Igen |
| Digitális jelformátum rendszer: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Tuner típusa: | Analóg és digitális |
| Portok és interfészek | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 1 |
| HDMI gyorskapcsoló: | Igen |
| HDMI portok száma: | 3 ( 3 HDMI porttal rendelkező tévék ) |
| DVI port: | Nem |
| Optikai digitális audio kimenet: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Összetett videó itt: | 1 |
| Komponens videó (YPbPr/YCbCr): | 1 |
| Common Interface Plus (CI+) verzió: | 1.4 |
| Közös interfész Plus (CI+): | Igen |
| Közös interfész (CI): | Igen |
| RF portok mennyisége: | 2 |
| Hangvisszatérő csatorna (ARC): | Igen |
| USB 2.0 portok mennyisége: | 2 ( 2 USB-porttal rendelkező tévék ) |
| Energiafigyelés | |
| Energiafogyasztás (max.): | 185 W |
| Energiafogyasztás (Energiatakarékos): | 50,8 W |
| AC bemeneti frekvencia: | 50/60 Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapot): | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (tipikus): | 140 W |
| AC bemeneti feszültség: | 220-240 V |
| Energiatakarékos üzemmód: | Igen |
| Energiahatékonysági skála: | A+++-tól D-ig |
| Súly és méretek | |
| Magasság (állvánnyal): | 970,4 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 87,8 cm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 157,5 cm |
| Szélesség (állvánnyal): | 1574,8 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 340,3 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 5,99 cm |
| Súly (állvánnyal): | 25,3 kg |
| Súly (állvány nélkül): | 24,7 kg |
| Kapcsolat | |
| Wi-Fi: | Y ( Wi-Fi tévék ) |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Böngésző: | Igen |
| Ethernet LAN: | Y ( Ethernet porttal rendelkező tévék ) |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Kezelési funkciók | |
| Képernyőn megjelenő (OSD): | Igen |
| OSD nyelvek száma: | 27 |
| Elektronikus műsorfüzet (EPG): | Igen |
| Kép a képben: | Nem |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Más funkciók | |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) tanúsítvánnyal rendelkezik: | Igen |
| Energiahatékonysági osztály (régi): | A+ |
| Éves energiafogyasztás: | 194 kWh |
| Tervezés | |
| Termék színe: | Fekete |
| VESA rögzítés: | Y ( VESA-ba szerelhető tévék ) |
| Gördülő kijelző: | Nem |
| Teljesítmény | |
| AMD FreeSync: | Nem |
| Helyi tompítás: | Igen |
| Teletext funkció: | Igen |
| Felirat funkció: | Igen |
| ConnectShare (HDD): | Igen |
| Képfeldolgozási technológia: | Samsung Contrast Enhancer, Samsung UHD Up-Scailing |
| ConnectShare (USB): | Igen |
| Digitális tiszta nézet: | Igen |
| Játék mód: | Igen |
| Támogatott nagy dinamikatartomány (HDR): | Igen |
| MBR támogatás: | Igen |
| High Dynamic Range (HDR) technológia: | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hibrid Log-Gamma (HLG) |
| Okos TV | |
| Hibrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) verzió: | 1.5 |
| Időeltolódás: | Nem |
| Apple AirPlay 2 támogatás: | Y ( AirPlay tévék ) |
| Hibrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Igen |
| Intelligens módok: | Film, természetes |
| Okos TV: | Y ( Smart TV-vel rendelkező televíziók ) |
| Csomagolás | |
| Csomag mélysége: | 190 mm |
| Csomag magassága: | 1035 mm |
| E-kézikönyv: | Igen |
| Csomag súlya: | 32,6 kg |
| Csomag szélessége: | 1746 mm |
| Távirányító típusa: | TM1240A |
| Távirányítót tartalmaz: | Igen |
| Kijelző | |
| Támogatott grafikus felbontások: | 3840 x 2160 |
Paraméterek
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (20W) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | HDR 10+ |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 178 cm (70") |
| Smart | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
