Leírás
| Teljesítmény | 7 kW |
| Füstcső átmérő | 120 mm |
| Szín | Szürke |
| Tűztér borítása | Lemez samott béléssel |
| Szélesség (bruttó) | 390 mm |
| Magasság (bruttó) | 760 mm |
| Mélység (bruttó) | 465 mm |
| Huzat igény | 12 Pa |
| Sütős | Nincs |
| Tűztér mérete | 380 x 275 x 340 mm |
| Súly | 57 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.