Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1200f/p |
| Kapacitás: | 6 kg |
| Energiafogyasztás | 70 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 37 Liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 56 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 72 dB |
| Méretek: | 90 cm x 40 cm x 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
