Leírás
Elem Leírás
Cikkszám. 8909404593
- 32 literes főzőtér
- 5 teljesítményszint
- Leolvasztó program
- 4 kombinált program
- Grill és forró levegő funkció
Beépített mikrohullámú sütő automatikus programokkal, grillezési és melegítési funkciókkal a legjobb eredmény érdekében.
Részletek
| További előnyök | 10 automata program 2 fokozatú főzés Hangos sütés vége jelzés |
| Teljesítmény | 1000W |
| Teljesítményű grill | 1100 W |
| Forró levegő teljesítmény | 2500 W |
| A fűtési rendszer típusa | Forró levegő |
| Erőteljes mikrohullámú sütő | 1000W |
| Feszültség | 230 V |
| frekvencia | 50 Hz |
| tartalmazza a kínálat | 1x forgótányér 1x grillrács görgős gyűrű |
| WEEE-Reg.-No. NAK,-NEK | 28144017 |
| Egyidejű használat | Grill forró levegős mikrohullámú sütő |
| Egyfajta szolgáltatás | Érintőművelet |
| Displaytechnológia | LED kijelző |
| Ajtó stop | linkeket |
| Emlékek | hangjelzés a program végén |
| Idő beállítás | elektronikusan |
| Telepítés típusa | telepíthető |
| Üzemmód | Forró levegő |
| Előkészítő funkciók | Kiolvasztás grillezés |
| Leolvasztó programok száma | 1 |
| Automatikus programok száma | 10 |
| A teljesítményszintek száma | 5 |
| Védő funkciók | Szülői felügyelet |
| Szín | fekete |
| Magasság | 38,8 cm |
| Szélesség | 59,5 cm |
| mélység | 46,8 cm |
| Főzőtér térfogata | 32 l |
| Súly | 22 kg |
| Átmérőjű lemezjátszó | 31,5 cm |
| Niche magasságú mikrohullámú minimális | 38 cm |
| Mikrohullámú résszélesség minimális | 56 cm |
Paraméterek
| Űrtartalom | 32 liter |
| Kijelző | Van |
| Automatikus program | Van |
| Grill teljesítmény | 1100 W |
| Crisp funkció | Nincs |
| Hőlégkeverés | Van |
| Grill funkciók | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.