Leírás
Elem Leírás
Cikkszám. 3714291112
- 3 ventilátorszint
- LED világítás
- Pattanások
- Recirkulációs vagy elszívott levegő működés
- Csatlakozás elszívó tömlőhöz Ø 15 cm
Részletek
LEGJOBB FUNKCIÓ Főbb jellemzők LED világításfém zsírszűrő TERMÉK LEÍRÁS Színes burkolat fekete szállítási terjedelem kipufogó tömlő TELJESÍTMÉNY ÉS FOGYASZTÁS Modell név SY-103E9A-P1-C84-L121-600 Energiafogyasztás / év 20 kWh Folyadékdinamikai hatékonysági osztály C Fényhatékonysági osztály A Osztály a zsírleválasztás hatékonyságához D Légáramlás minimális sebességen 147 m³/h Légáramlás maximális sebességgel 299 m³/h Minimális hangteljesítmény 51 dB(A) Maximális hangteljesítmény 66 dB(A) Energiahatékonysági osztály (skála) A (A+++-tól D-ig)
| WEEE-Reg.-No. NAK,-NEK | 28144017 |
| Nyelvű kezelési/összeszerelési útmutató | német (DE) angol (EN) |
| Vezérlők | Pattanások |
| A világítás típusa | LED |
| Közvetlenül a lámpák száma | 1 |
| Zsírszűrők száma | 1 |
| A ventilátorszintek száma | 3 |
| Zsírszűrő funkció | mosogatógépben mosható |
| Anyaga Fettfilter | Alumínium |
| Kipufogórendszer | Elszívott levegő üzemmód recirkulációs üzemmód |
| Magasság | 88,5 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| mélység | 28,5 cm |
| Súly | 12 kg |
| Feszültség | 220-240 V |
| érvényesítés | 10 A |
| Csatlakozási érték | 62 W |
| Erős világítás | 2 W |
Paraméterek
| Elszívó teljesítmény | 299 m³/h |
| Elszívó típusa | Döntött üveglapos, kürtős |
| Elszívó világítás | LED |
| Fokozatok szám | 3fokozat |
| Mosható szűrő | Igen |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Energiafogyasztás | 20 kWh / év |
| Teljesítmény: | 62 Watt |
| Méretek: | 88,5 cm x 60 cm x 28,5 cm |
| Zajszint | 66 dB |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
