Paraméterek
| Elszívó teljesítmény | 580 m³/h |
| Elszívó típusa | Döntött üveglapos, kürtős |
| Elszívó világítás | LED |
| Fokozatok szám | 3fokozat |
| Mosható szűrő | Igen |
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 45 kWh / Év |
| Zajszint | 74 dB |
| Magasság: | 122 cm |
| Szélesség: | 90 cm |
| Mélység | 37,4 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
