Leírás
Képernyő |
|
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 125 cm |
| Képátló (inch) | 50 inch |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
3D megjelenítés |
|
| 3D Tv | Nem |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Funkciók |
|
| Csatlakozók |
HDMI USB csatlakozó Wi-Fi |
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 111 cm |
| Magasság (talppal) | 70.9 cm |
| Mélység (talppal) | 22.8 cm |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| VESA szabvány | 200 x 200 mm |
Paraméterek
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (20W) |
| HDR | Van |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 127 cm (50") |
| Smart | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
