Leírás
Képernyő |
|
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 109 cm |
| Képátló (inch) | 43 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
3D megjelenítés |
|
| 3D Tv | Nem |
Funkciók |
|
| Csatlakozók |
HDMI USB csatlakozó |
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 96.4 cm |
| Magasság (talppal) | 61.3 cm |
| Mélység (talppal) | 20.6 cm |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| USB portok száma | 2 db |
F3 SOROZAT A 4K UHD Netflix TV tökéletesen versenyképes képminőséget biztosít élénkebben.
Az F3 sorozatú SMART A TECH TV elvezet az "igazi" új területéhez, és elhozza Önt minden egyes jelenethez, amely majdnem ugyanaz, mint amit megtapasztal.
FŐBB JELLEMZŐI:
DOLBY AUDIO ELŐRE TELEPÍTETT HIVATALOS NETFLIX ÉS EGYÉB ALKALMAZÁSOK
A TV-re előre telepített böngészővel más Streaming Video szolgáltatásokat is elérhet, például a Prime Video & Crave szolgáltatást.
LÉLEG ZETELÁLLÍTÓ ÉLMÉNY A 4K UHD KÉPEK RÉVÉN A SMART TECH TV
a legmagasabb képminőséget nyújtja. Az összes kiváló kép 3840x2160 felbontású képernyőn jeleníthető meg. Minden részletet egyedileg rögzíthet. Ez lesz a legcsodálatosabb élmény! PRÉMIUM KIVITEL Finom kialakítás, keret nélküli dizájnnal, a
SMART TECH
nemcsak a legmegfelelőbb élményt nyújtja Önnek, hanem otthona iránti elkötelezettséget is NAGY TELJESÍTMÉNYŰ 64 BITES NÉGYMAGOS PROCESSZOR 1,5 GB-os nagy memória 4 GB tárolókapacitás
HOZZ ON KI TÖBBET SZÓRAKOZÁSÁBÓL
Kristálytis zta, kiváló hanghatás, nagy részletek és valós térhangzás, hogy még magasabb szintre emelje az Ön által kedvelt szórakozást SCREENCAS T BEÉPÍTVE Csak töltsön fényképeket, videókat, zenéket és egyéb tartalmakat tetszés szerint kedvenc készülékeiről közvetlenül a tévéjébe. HDMI 2.0 Támogatja a 60 képkocka / másodperces 4K videót és a 32 csatornás hangot, a HDMI2.0 nemcsak lenyűgöző grafikai teljesítményt és páratlan valóságot nyújt a tévében, hanem a tökéletes hangélményt is WIFI 2T2R Élvezze a gyors és stabil WiFi kapcsolatot a 2T2R technológia segítségével. Nincs több gond és késés a filmek és műsorok közvetítése közben
Paraméterek
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Hangteljesítmény | 2 x 8 watt |
| HDR | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 109 cm (43") |
| Smart | Igen |
