Leírás
Képernyő |
|
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 60 cm |
| Képátló (inch) | 24 inch |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | HD Ready |
| Felbontás | 1366 x 768 pixel |
3D megjelenítés |
|
| 3D Tv | Nem |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x3W |
Funkciók |
|
| Böngésző | Nincs |
| Csatlakozók |
HDMI PC USB csatlakozó |
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 97.3 cm |
| Magasság (talppal) | 62.2 cm |
| Mélység (talppal) | 22.1 cm |
| Tömeg (talppal) | 5.1 kg |
További tulajdonságok |
|
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
Paraméterek
| Felbontás | 1366 x 768 pixel (HD Ready) |
| HDR | Nincs |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Smart | Nem |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.