Leírás
12V-ról is működő
Képernyő típusa: LED
Képátló: 24" (60 cm)
Képarány: 16:9
HD felbontás: HD Ready
Felbontás: 1366×768 pixel
Kontraszt: 1000:1
Fényerő: 200 cd/㎡
Válaszidő: 6,5 ms
Távirányító
Tulajdonságok: MPEG-1 layer1 B/G, D/K, I, NICAM, DVB-T/C, Teletext,EPG, LCN, Feliratozás
Csatlakozók: AV IN, YUV, USB, VGA (D-Sub15pin) PC Audio In, SCART, COAXIAL, HDMI, Fejhallgató
Termék mérete (cm): 56x37x17
A készülék alkalmas a magyarországi földfelszíni, szabad hozzáférésű digitális televíziós műsorszórás vételére.
Paraméterek
| Felbontás | 1366 x 768 pixel (HD Ready) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (10W) |
| HDR | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Smart | Nem |
| Szélesség (talppal) | 62.3 cm |
| Magasság (talppal) | 41.6 cm |
| Mélység (talppal) | 12.3 cm |
