Paraméterek
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Plusz funkciók | Gyerekzár, Időzítő |
| Teljesítmény: | 7,2 kW |
| Magasság: | 5,4 cm |
| Szélesség: | 59 cm |
| Mélység | 51,1 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.