Leírás
| Operációs rendszer | Android |
Processzor |
|
| Processzor típusa | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Processzor órajel | 3 GHz |
| Processzormagok száma | 8 magos |
Kijelző |
|
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 12.4" |
| Kijelző felbontása | 2800 x 1752 |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
Memória |
|
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD |
Webkamera |
|
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 12 Mpx |
| Hátlapi kamera | Van |
| Hátlapi kamera felbontása | 13 Mpx |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 60 fps |
Adatátvitel |
|
| USB | Nincs |
| USB Type-C | Van |
| Lightning csatlakozó | Nincs |
| HDMI kimenet | Nincs |
| Fülhallgató kimenet | Nincs |
| DLNA támogatás | Nincs |
| NFC támogatás | Nincs |
| AirDrop | Nincs |
| Wi-Fi | Van |
| Bluetooth | Van |
| GPS | Van |
| SIM kártya foglalat | Van |
| 3G modem | Van |
| 4G modem | Van |
| 5G modem | Van |
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 10090 mAh |
Méretek |
|
| Szélesség | 185 mm |
| Magasság | 285 mm |
| Vastagság | 5.7 mm |
| Tömeg | 572 g |
További tulajdonságok |
|
| Beépített hangszóró | Van |
| Beépített mikrofon | Van |
| Szín | Szürke |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.