Leírás
Leírás
Samsung SKK-UDW Összeszerelő keret
- Típus: Összeépítő keret
- Szín: Fehér
- Maximális polcterhelés: 15 kg
- Alkalmas 550 és 600 mm mélységű mosógép modellekhez
- Keskeny típusú SLIM mosógépekhez nem alkalmas
ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK
| Terméktípus | Kiegészítő |
| Tartozék típusa | Összekötőkeret |
| Ajánlott | Mosógép Szárítógép |
| Kompatibilis márka | Samsung |
| Használat | Háztartási |
| Szín | Fehér |
MÉRETEK
| Hosszúság | 565 mm |
| Szélesség | 605 mm |
| Magasság | 75 mm |
| Súly | 5.5 kg |
Paraméterek
| Szín | Fehér |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.