Leírás
Műszaki részletek:
Márka: Sharp
Termék méretei: 54,5 x 54 x 102 cm; 29,5 kg
Kapacitás: 159,8 liter
Éves energiafogyasztás: 96 kilowattóra évente
Kapacitáshűtés: 159,8 liter
Klíma besorolás: M (mérsékelt égövi)
Zajszint: 38 dB
Telepítés típusa: Integrált
Formafaktor: Beépített
Különleges jellemzők: alsó fiók
Fiók típusa: Tárolórekesz friss élelmiszerek számára
Szín: Fehér
Feszültség: 220 Volt
Fiókok száma: 1
Leolvasztó rendszer: Kézi
Az ajtó tájolása: jobb
Polc típusa: Műanyag
Polcok száma: 3
Tartalmazott komponensek: Beépített hűtőszekrény
Súly: 29,5 kilogramm
Paraméterek
| Stílus | Normál |
| Vízadagoló | Nem |
| vízellátás | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 96 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 160 liter |
| Belső fagyasztós | Nem |
| Teljes kapacitás | 160 liter |
| Ajtórögzítés típusa | Csúszóvasalatos (Sliding hinge) |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 38 dB |
| Magasság: | 102 cm |
| Szélesség: | 54 cm |
| Mélység | 54,5 cm |
