Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1600f/p |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Energiafogyasztás | 52 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 49 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 74 dB |
| Magasság: | 84,5 cm |
| Szélesség: | 59,8 cm |
| Mélység | 58 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
