Leírás
SIEMENS WG44G2M40 IQ500 elöltöltős mosógép:
9 kg
Centrifuga fordulat: 1400 fordulat/perc
Energiaosztály: A (2021)
Mosási hatékonyság: B
Centrifugálási hatékonyság: B
Csendes működésű inverteres motor
Elektronikus vezérlés
Digitális kijelző
Választható hőmérséklet és centrifuga szint
Állítható idejű indításkésleltetés
Energiafogyasztás: 48 kWh / 100 ciklus /
Vízfogyasztás: 48 liter / ciklus
Zajszint: 70 dB
Egyensúly szabályozás
Gyermekzár
Méretek: Szélesség 59,7 cm; Magasság: 84,8 cm; Mélység: 59,8 cm
Súly: 73 kg
Gyártó: Siemens
Mosógép típusa:Elöltöltős
Ruhatöltet - Mosás:9 Kg
Centrifuga fordulatszáma:1400 fordulat/perc
Energia osztály:A (2021)
Mosási hatékonyság:A
Centrifuga hatékonyság:B
Keskeny kivitel:Nem
Vízfogyasztás:48 liter/ciklus
Energia felhasználás:48 kWh / 100 ciklus
Zajszint:70 dB
Késleltetett indítás:Van
Vasalás könnyítő program:Van
Magasság:84,8 cm
Szélesség:59.7 cm
Mélység:59,8 cm
Súly:73 Kg
Garancia értékhatárfüggő:Igen
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Energiafogyasztás | 48 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 48 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 70 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 60 cm |
