Leírás
iQ500, szabadon álló hűtőszekrény, 186 x 60 cm, rozsdamentes acél ujjlenyomat-ellenőrző
Hűtőszekrény hyperFresh plus-szal a friss gyümölcsök és zöldségek tárolására akár 2-szer hosszabb ideig, valamint dizájn LED-es világítás a belső tér ragyogó megvilágításáért.
- Akár kétszer hosszabb ideig frissen és ropogósan tartja a gyümölcsöt és zöldséget - HyperFresh Plus.
- Megvilágítja a hűtőszekrényt a jó áttekintés érdekében - LED világítás.
- Kevésbé tisztítsa meg a rozsdamentes acél ajtókat – ujjlenyomat-gátló.
- A palackokat biztonságosan tárolja – bottleRack.
- Minden étel látható és elérhető közelségben a mozgatható üvegpolcokon – easyAccess.
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 93 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 346 liter |
| Teljes kapacitás | 346 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 39 dB |
| Magasság: | 186 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 65 cm |
| A hűtőtér különlegességei | Optimális hidegeloszlás a belső ventilátornak köszönhetően, 7 polc biztonsági üvegből, ebből 4 állítható magasságú, 5 kihúzható üvegpolc, krómozott palacktartó, 5 ajtótartó, ebből 1 vaj/sajt rekesz |
| Különleges jellemzők | Ajtók rozsdamentes acél ujjlenyomat, oldalfalak Pearl Grey (VZF07127), függőleges rúd fogantyú, elektronikus hőmérsékletszabályozás digitálisan leolvasható, freshSense - állandó hőmérséklet az intelligens érzékelő technológiának köszönhetően, szuper hűtés, akusztikus ajtóriasztó, 1 db hyperFresh plus doboz páratartalom szabályozással - akár 2x tovább frissen tartja a gyümölcsöt és zöldséget, 1 Fresh Box teleszkópos síneken |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
