A Sharp QW-NA25GS44BS-DE egy félig integrált mosogatógép, amelynek mérete 59,8 x 82-87 x 57 cm (Sz x Ma x Mé). A négy vagy több fős háztartások értékelni fogják a nagy kapacitást, a 14 terítékes mosogatógép bőséges helyet biztosít. A készülék B energiahatékonysági besorolással rendelkezik (A-tól G-ig terjedő skálán), így a piacon elérhető egyik leghatékonyabb modell. A Hygiene+ programnak köszönhetően még az erősen szennyezett edények és tányérok is higiénikusan tiszták maradnak. Minden evőeszköz szépen elrendezve található az evőeszközfiókban, így minden darab külön-külön mosogatható, és több hely szabadul fel az alsó kosárban az edények számára. A késleltetett indítás funkció lehetővé teszi a mosási ciklus kezdetének beállítását. Ez a mosogatógép abszolút megbízható segítőtárs még a legigényesebb háztartások számára is. Azok számára, akik funkcionális és tartós mosogatógépet keresnek, ez a tökéletes választás.
Részletek
| Főbb jellemzők | Aqua-Stop , AutoOpen szárítás, evőeszközfiók, féltöltet, Hygiene+, gyerekzár , só- és öblítőszerhiány jelző, késleltetett indítás |
| További előnyök | AutoDoor DualProWash EcoBox Extra csendes Extra gyors Grafikus kijelző Állítható magasságú felső kosár InteliWash MicroBan |
| Rendelési információk | A mosogatógépek gyári vízteszten esnek át, többek között a szivárgások ellenőrzése érdekében, mielőtt elhagynák a gyárat. A teszt után némi vízmaradvány maradhat vissza. Ez a gyártó minőségellenőrzési programjának része, és nem ok a visszaküldésre. |
| Telepítési típus | félig integrált |
| Színes elülső rész | ezüst |
| Színrekesz | ezüst |
| Modell megnevezése | QW-NA25GS44BS-DE |
| Terítékek száma Standard tisztítási ciklus | 14 |
| Levegőben terjedő zajkibocsátás | 44 dB(A) |
| Légi zajkibocsátási osztály | B. |
| Energiahatékonysági osztály (skála) | B (A-tól G-ig) |
| Programok száma | 8 |
| Programok | Automatikus Kíméletes 30°-50° Automatikus Intenzív 60°-70° Dual Pro Wash Eco 50°C Expressz 50' Gyors 30' Gyorsmosás 14' Víztakarékos üzemmód |
| Művészeti evőeszköztartó | Evőeszközkosár, evőeszközfiók |
| Vezérlő kijelző | Öblítőszerhiány, sóhiány , indítási idő előválasztása |
| Felszerelés: Mosogatókosár | állítható magasságú |
| Minimális fülkemagasság | 82 cm |
| Maximális fülkemagasság | 87 cm |
| Magasság | 82 cm |
| Szélesség | 59,8 cm |
| mélység | 57 cm |
| Feszültség | 230 V |
| Biztonság | 10 A |
| Kapcsolat értéke | 1,9 kW |
