Leírás
Termék leírás
FŐZŐLAP |
||
|
SugárzóA sugárzó főzőlapjaink könnyen kezelhetők, és gyorsan felmelegítik az összes edényt és edényt. |
|
|
Forró főzőlap figyelmeztető jelzésA főzőzóna kikapcsolása után egy nagy ''H'' betű jelzi a főzőlap forró voltát, amíg az le nem hűl a biztonságos hőmérsékletre. |
|
|
Könnyen tisztítható felszínA sima üvegkerámia bevonatot különösen egyszerű tisztítani. |
|
|
MegjelenésElegáns üveg megjelenés csiszolt szélekkel az elülső vagy akár minden oldalon. |
|
SÜTŐ |
||
|
SÜTÉSI FUNKCIÓK SZÁMA: 9Szereti a kényelmet és az életet megkönnyítő megoldásokat? Hadd mutassunk valamit! Mégpedig 9 hasznos funkciót, többek között a Gyors felmelegítést és az Olvasztást. Mostantól a sütő felmelegítése expressz módon történik, és egy grillezett étel elkészítése, vagy egy adag fagyasztott hús kiolvasztása nem okoz majd gondot. Világítás, légkeverés, hőfújás légkeverés, alsó-felső (hagyományos), alsó-felső légkeverés, alsó+ hőfújás+légkeverés, grill, szupergrill, szupergrill+légkeverés |
|
|
Könnyen tisztítható (EasyToClean) zománcA sima belső zománc egyszerűbbé teszi a sütő tisztítását. |
|
|
Lágy záró ajtóA sütő ajtajának zárása önmagában finoman és csendesen egy speciális csuklónak köszönhető |
|
|
Kivehető & ElmoshatóA sütő tisztán tartásának nehézsége a múlté: a kivehető belső sütőajtó üveg hihetetlenül egyszerűen elmosható, akár mosogatógépben is. |
|
|
HŐLÉGKEVERÉSA kör alakú fűtőszálat a ventilátor köré rejtettük. Az új forró levegő funkció hatékonyabb hőeloszlást és egyenletes légkeringtetést biztosít, amely így megszűnteti a forró pontokat a sütőtérben. |
|
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 53 liter |
| Sütő öntisztítás | Nincs |
| Teljesítmény: | 8,9 kW |
| Hőlégkeverés | Van |
| Sütősín | Nincs |
| Grill funkciók | Van |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 50 cm |
| Mélység | 60 cm |
