Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 65 liter |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Sütő öntisztítás | Hidrolitikus |
| Teljesítmény: | 9,6 kW |
| Sütősín | Van |
| Magasság: | 59,5 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 54,2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
