Leírás
Műszaki részletek:
Márka: AEG
Termék méretei: 54,9 x 55,6 x 176,9 cm; 59 kg
Kapacitás: 261 liter
Éves energiafogyasztás: 273 kilowattóra évente
Kapacitáshűtés: 189 liter
Fagyasztó kapacitása: 72 liter
Zajszint: 36 dB
Telepítés típusa: Beépített
Alkatrészszám: SCE618F3LF
Formafaktor: Fagyasztó alja
Különleges jellemzők:
Gyorsfagyasztó, Elektronikus hőmérséklet-szabályozás, Festtür-Technik, Jobb oldali ajtópánt, cserélhető, Négy állítható magasságú üvegpolc a hűtőszekrényben és akusztikus ajtónyitás riasztó
Szín: Fehér
Feszültség: 240 Volt
Fiókok száma: 5
Leolvasztó rendszer: Automatikus
Az ajtó tájolása: Megfordítható
Polcok száma: 7
Tartalmazott komponensek: Tojástálca: 2 db 6 tojáshoz, Négy állítható magasságú üvegpolc a hűtőszekrényben, Két gyümölcs- és zöldségfiók, Három fagyasztófiók
Paraméterek
| Stílus | Normál |
| Vízadagoló | Nem |
| vízellátás | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 273 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 189 liter |
| Belső fagyasztós | Nem |
| Fagyasztó kapacitás | 72 liter |
| Teljes kapacitás | 261 liter |
| Ajtórögzítés típusa | Csúszóvasalatos (Sliding hinge) |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 36 dB |
| Magasság: | 176,9 cm |
| Szélesség: | 59 cm |
| Mélység | 54,9 cm |
